image
Online průvodce
image
Místo konání veletrhu

Jak se připravit na veletrh

Aby se z návštěvy veletrhu nestalo jenom bezcílné bloumání mezi stánky, je dobré se připravit předem. Příprava Ti zabere maximálně hodinku a určitě se vyplatí.

Co neopomenout 

1) V první řadě je dobré  vytvořit nebo aktualizovat si životopis. Jak by měl správný životopis nebo-li CV (Curriculum vitae) vypadat, najdeš v tomto článku.

2) Ujasni si, jaké firmy a jaké nabídky hledáš. V online průvodci veletrhem si projdi seznam vystavovatelů. Hledání Ti zjednoduší filtr oborů. Průvodce veletrhem v tištěné podobě spolu s mapou veletrhu dostaneš také při vstupu.

3) Nezapomeň, že první dojem dělá hodně. Proto se Ti určitě vyplatí vyprat a vyžehlit košili a džíny s dírama na kolenou vyměnit za kalhoty. Pro dámy je lepší decentní líčení a nepříliš vyzývavé oblečení.

Jak to vypadalo na posledním veletrhu?


Video z 20. ročníku

Průvodce veletrhem

Pokud se chcete dozvědět více o vystavovatelích a jejich nabídkách práce, níže najdete jejich seznam či si rovnou prolistujte celého Průvodce veletrhem (k dispozici cca dva týdny před veletrhem).

Online průvodce

Seznam přihlášených firem

Plánek 25. ročníku

Firem je na veletrhu opravdu mnoho. Abyste se mezi nimi neztratili, připravili jsme pro Vás následující plánky.

Název firmy se zobrazí při najetí myší nad konkrétní stánek.

Přednášky firem 25. ročníku

Přijďte si poslechnout více o jednotlivých společnostech. Prezentace trvají jen 20 minut, během kterých se dozvíte zajímavosti z konkrétních firem, budete mít možnost se jich na cokoli zeptat a navíc si i něco odnesete.

prednaska FEL EP206

FST UP115

Průvodce veletrhem 25. ročníku

Pokud se chcete dozvědět více o vystavovatelích a jejich nabídkách práce, níže najdete jejich seznam či si rovnou prolistujte celého Průvodce veletrhem.

Online průvodce

Seznam přihlášených firem

 

Průvodci veletrhem ke stažení

25. průvodce veletrhem ke stažení (PDF, 25 MB)

24. průvodce veletrhem ke stažení (PDF, 35 MB)

sus logo

zcu logo

logo iaeste

Webdesign by agionet.cz